Scroll to top

Avangard Mobilya

2012 yılının Mobilya Modellerine baktığımızda bu sene Avangard Mobilya akımının dahada artışta olduğunu görmekteyiz. Avangard Mobilya,yerini Klasik bir akıma dönüştürürmüş orasına bir şey şimdilik diyemeyiz.Klasik Mobilyanın eskisi kadar ağır dönemleri olmasa da daha sadeleştirilmiş bir şekilde farklı tarz ve modellerde oluşturulmaktadır.Modern Mobilyadan ııkılanların değişiklik arayışına bence tam zamanında bir giriş yapmaktadır.Modern Mobilya tarzının bitmesi imkansız gibi gözüksede Avangard Mobilyanın tarzı göz doldurmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Yaklaşık 3 yıl süredir Karalar Mimarlık İç Mimarlık olarak mağazamızda Avangard Mobilya satışı yapmaktayız.kendi müşteri portföyümüze bakıp analiz yapmak gerekirse,Modern Mobilyadan daha fazla talep ve beğeni kazanmış olduğunu söyleyebiliriz. Avangard mobilyada fazla aşırıya kaçmayan daha sade ve yalın hatlarla geçişler yapan toz pastel renkler ve sedef cila ilen tercih edilmektedir.Bizim Avangard Modellerimize bakabilirsiniz..

Avangard Mobilya tarzı daha uzun bir süre devam eder gibi gözüküyor.Yapmış olduğumuz ev dekorasyonlarımızda da avangard tarz yoğun olarak istenilmektedir.Modern Mobilyalarla karışık dekora ettiğimiz evlerde yoğun olarak göze çarpmaktadır.Salonda sade bir Avangard Mobilya ilen modern düz kesim bir koltuk kullandığımızda çok olmuştur..2012 yılındada Avangard tarzda Yeni mobilyalarımızla üretimimize devam edeceğiz..

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir