Scroll to top

Modern Koltuk Takımları

Ev ve işyeri gibi mekan dekorasyonunda mobilyalar içerisinde koltuk seçimi daha fazla düşünülmesi gerekilen ve daha fazla özen isteyen bir noktadır. Salonun büyük bir kısmını oluşturacağı için koltuk seçerken; diğer eşyalarla uyumlu olmasına da dikkat etmek gerekir. Koltuk seçiminde hem rahat, kullanabilir olmasına hem de modaya ayak uyduracak tarzda, renklerde olmasına dikkat ederiz.

2016 koltuk trendlerine göz atacak olursak; krem rengi modern koltuk takımlarının oldukça popüler olduğunu görebilirsiniz. Krem rengi modern koltuklarınızı mor ve koyu abajur veya renkli bir çerçeve ile süslendirebilirsiniz. Krem renginin yanı sıra zarafeti ve şıklığı sunan mor modern koltuk takımları da 2016 yılında oldukça popüler. Hem gözü yormayan hem de sakinleştirici etkisi ile dekorasyonların olmazsa olmaz renklerinden olan buz mavisi, 2016 yılında modern koltuk takımlarında da yerini aldı. Buz mavisi ve açık mavi tonlarındaki koltuklar mekana huzur ve rahatlık hissi verecektir. Mavi gibi huzur ve rahatlığı simgeleyen aynı zamanda doğallık sunan açık tonlarındaki yeşil renk tonlarını da modern koltuk takımlarınızda kullanabilirsiniz.

Renklerin yanı sıra desenlerin de popüler olduğu 2016 yılı koltuk takımları için çizgili sade renkli desenlerdeki kumaşlar tercih edilebilir. Dekorasyonda kullanacağınız çizgili sade renkli modern koltuk takımlarınızın diğer eşyalar, halı, perdeler ve avizeler ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Düz renklerin yanı sıra renkli koltuk takımları da beyaz salonunuzda çok hoş duracaktır. Ayrıca sade renkli koltuklarınızı renkli, desenli ve farklı motifli yastıklar ile de süsleyebilirsiniz.

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir